Zadzwoń teraz:
faq

Nie opłaciłem raty OC. Czy ubezpieczyciel może wypowiedzieć mi umowę?

Zgodnie z art. 814 §3 Kodeksu Cywilnego towarzystwo ubezpieczeniowe może wypowiedzieć umowę ubezpieczonemu tylko po uprzednim wezwaniu do zapłaty w terminie 7-dniowym. Jednak wyłącznie wtedy, gdy takie zapisy znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Przepisy te obowiązują od 2007 r.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!