Zadzwoń teraz:
Ogólne

Linia produktów Link4 Mama nagrodzona!

Linia produktów Link4 Mama otrzymała brązową statuetkę w Effie w kategorii ubezpieczenia. Czym są oferowane ubezpieczenia? Dlaczego Link4 zostało wyróżnione tak prestiżową nagrodą?

Konkurs Effie Awards 

Prestiżowe statuetki Effie Awards przyznawane są kampanie i rozwiązania marketingowe za skuteczność, efektywność i uzyskane wyniki biznesowe. W 2019 roku zgłoszono do konkursu 200 kandydatur, z czego 94 otrzymało nominację do nagrody. 28 października ogłoszono zwycięzców konkursu. Warto przypomnieć, że tegoroczna nagroda nie jest pierwszą statuetką Effie, którą otrzymało towarzystwo ubezpieczeniowe Link4. Brązowe Effie z 2016 roku i srebrne z 2017 dowodzą, że firma wyjątkowo dobrze wypada na tle innych firm ubezpieczeniowych w kwestii rozwiązań marketingowych. 

Link4 Mama – jaką kampanię przygotowało towarzystwo ubezpieczeniowe Link4?

Link4 przygotowało rozwiązanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Kampania skierowana jest bowiem do kobiet, które posiadają dzieci. W ten sposób zaprezentowane ubezpieczenia rodzinne zostały pokazane jako odpowiedź na niepokoje i obawy mam troszczących się o bezpieczeństwo i zdrowie swoich dzieci. Kampania Nie bój się bać została tak przygotowana, że z łatwością można poznać rozwiązania całej linii produktów zarówno korzystając z komputera, jak i mniejszych urządzeń mobilnych, jak telefon czy tablet. Dostosowane do wszystkich urządzeń treści zawierają zarówno prezentację produktów, jak i możliwość zakupu poszczególnych ubezpieczeń.  

Linia produktów Link4 Mama nagrodzona

Linia produktów Link4 Mama

Czym są ubezpieczenia, które zostały w tak nowatorski sposób przedstawione? Czy rzeczywiście zasługują na uwagę? Link4 Mama to produkty, które odpowiadają na faktyczne potrzeby kobiet posiadających dzieci. Dzięki nim można w prosty i przystępny sposób zyskać kompleksową ochronę we wszystkich dziecinach życia, w których jest ona potrzebna mamom. Za pomocą dobrze skomponowanych pakietów można wybrać ubezpieczenia, które zapewnią pomoc w sytuacjach, których obawiają się one najbardziej. Można zdecydować się na jeden z sześciu wariantów ochrony, lub skomponować ubezpieczenie samodzielnie. 

  • Mama w stresie

To połączenie ochrony NNW dla mamy i polisy Zdrowie mamy. Dzięki temu nie musi się ona obawiać o to, że przez problemy zdrowotne nie będzie w stanie właściwie zająć się dzieckiem. Cena ubezpieczenia za cały rok wynosi 93,10 zł. 

  • Dziecko w internecie

Współczesny świat wymaga znajomości obsługi komputera czy urządzeń mobilnych już od najmłodszych lat. Tymczasem treści w internecie mogą nie być odpowiednie dla najmłodszych. Dla osób, które obawiają się takich zagrożeń, Link4 proponuje pakiet: Zdrowie mamy i Pomoc prawnika.

  • Zdrowie dziecka

Obawa o zdrowie dziecka jest jednym z największych lęków każdego rodzica. Aby pomóc się z nim uporać, warto wybrać pakiet złożony z dwóch ubezpieczeń: Zdrowie urwisa i Szybka pomoc dla dziecka. Taką ochronę można uzyskać już za 72 zł rocznie.

  • Dziecko bez opieki

Podobną pomoc proponuje Link4 osobom, które obawiają się o bezpieczeństwo dzieci podczas kolonii czy innych wyjazdów bez rodziców. Także na tego typu problemy odpowiedzią może być pakiet złożony z polis Zdrowie urwisa i Szybka pomoc dla dziecka.

  • Prawa matki

Dla mam, które obawiają się o możliwość wrócenia do pracy po urlopie macierzyńskim, najlepszym rozwiązaniem jest zestaw dwóch ubezpieczeń z linii produktów Link4 Mama: OC w życiu prywatnym i Pomoc prawnika. Już za 93,10 zł można zyskać nie tylko pomoc prawną, ale także zabezpieczenie na wypadek szkód spowodowanych przez dziecko i NNW dla mamy.

  • Dziecko w żłobku, przedszkolu i szkole

NNW dla dziecka i Zdrowie urwisa to zestaw ubezpieczeń, które pomogą przejść przez cały okres edukacji dziecka bez lęku o jego zdrowie podczas wycieczek czy zajęć w tłocznej szkole. Można także liczyć na pomoc pediatry o każdej porze dnia i nocy. Cały rok ochrony kosztuje w tym przypadku 191,90zł.

Linia produktów Link4 Mama nagrodzona

Ale powyższe pakiety to tylko przykłady – możliwe jest także skomponowanie ubezpieczenia według własnych potrzeb i dobranie takich polis do pakietów, jakie są naprawdę potrzebne. Strona internetowa oferująca produkty z linii Link4 Mama jest prosta w obsłudze i pełna informacji, które czynią polisy przystępnymi i łatwymi do zrozumienia. Nic więc dziwnego, że tak przygotowany pakiet ubezpieczeń rodzinnych spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno specjalistów jak i klientów towarzystwa, oraz że kampania została nagrodzona.

ubezpieczenie na życe

The following two tabs change content below.
Karolina Burzyńska

Karolina Burzyńska

Od 2017 roku redaktor Przewodnika Ubezpieczeniowego. Związana z branżą ubezpieczeniową od kilku lat. Dzięki zamiłowaniu do dziennikarstwa internetowego Poradnik tworzony przez specjalistów nabiera kształtu przyjaznego odbiorcom.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!