Zadzwoń teraz:
Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenie dla dziecka

Link4 Mama – dlaczego ubezpieczenie jest tak popularne?

Co sprawia, że ubezpieczenie Link4 Mama tak bardzo zyskało na popularności w ostatnim czasie? Kto powinien zainteresować się produktem i kiedy warto się na niego zdecydować? 

Co oferuje ubezpieczyciel w ramach polisy?

Link4 Mama to produkt przygotowany z myślą o kobietach, które mają dzieci i same potrzebują ochrony, ale chcą nią objąć także swoje pociechy. Ubezpieczyciel oferuje pomoc w dbałości o zdrowie mamy i szybką pomoc w trudnych sytuacjach, ale także pomoc prawnika zawsze wtedy, kiedy porada okaże się potrzebna. Ubezpieczenie gwarantuje także pomoc w opiece nad dzieckiem. Jeśli cokolwiek się stanie nie tylko można otrzymać świadczenie, ale także zyskać szybką pomoc – na przykład gdy dziecko złamie nogę – ubezpieczyciel sfinansuje potrzebny sprzęt rehabilitacyjny oraz leki, ale także zorganizuje korepetycje, jeśli z powodu wypadku dziecko nie może uczęszczać na szkolne zajęcia.

Oferta nie tylko dla mamy!

Choć nazwa ubezpieczenia jest jednoznaczna i wskazuje na to, że powinny się nim zainteresować przede wszystkim mamy małych dzieci – nie do końca tak jest. Z tego ubezpieczenia mogą skorzystać także ojcowie, będą oni chronieni w takim samym zakresie. Kobiety częściej szukają pomocy i możliwości zabezpieczenia się na przyszłość, stąd to do nich właśnie kierowana jest kampania produktu, ale nie można zapominać, że nie tylko one mogą korzystać z oferty.

Ubezpieczenie dla mamy i dziecka – jakie elementy ochrony można wybrać?

Ubezpieczenie Link4 Mama gwarantuje ochronę rodzica i dziecka. Dla mamy przygotowane są pakiety:

  • Szybka pomoc dla mamy,
  • OC w życiu prywatnym,
  • Pomoc prawnika,
  • NNW dla mamy,
  • Zdrowie mamy.

Z kolei dla dziecka przygotowano:

  • NNW dziecka,
  • Zdrowie urwisa,
  • Szybka pomoc dla dziecka.

Link4 Mama – co może zyskać rodzic?

Matki mają zwykle wiele spraw na głowie, a w razie nieszczęśliwego wypadku potrzebna jest nie tylko pomoc medyczna, ale trzeba także przeorganizować życie rodziny. Dlatego ubezpieczyciel zapewnia pomoc domową, która pomoże w gotowaniu i sprzątaniu, do kwoty 800 zł. Takie świadczenie zawarte jest w produkcie Szybka pomoc dla mamy. W trosce o finanse rodziców można także zdecydować się na OC w życiu prywatnym, dzięki czemu nie będą oni zobowiązani do pokrycia szkód wyrządzonych przez dzieci. Jeśli urwis stłucze szybę sąsiada lub porysuje jego samochód biegając po podwórku – wszystkie koszty potrzebnych napraw pokryje ubezpieczyciel. Warte uwagi jest także ubezpieczenie Zdrowie mamy – z tego produktu najbardziej skorzystają mamy, które jeszcze są w ciąży lub mają malutkie dziecko. W takich sytuacjach często zdarzają się niepokojące objawy i szybka konsultacja z lekarzem może być bardzo pomocna, także po porodzie, kiedy trzeba szybko wrócić do formy. Dla takich osób wspaniałym rozwiązaniem są wizyty u dietetyka i rehabilitanta, które także zapewnia pakiet. Wiele mam odczuwa też silny stres spowodowany macierzyństwem i potrzebuje pomocy psychologa. Także takie świadczenie zapewnia ubezpieczyciel – baby blues w tej sytuacji jest znacznie mniejszym problemem.  

Link4 Dziecko – dlaczego warto ubezpieczyć malucha?

W ramach pakietu ubezpieczeniowego można także objąć ochroną najmłodszych członków rodziny. Jednym ze składników oferty jest ubezpieczenie NNW dziecka. Jeśli maluch od września pójdzie do przedszkola lub szkoły – ochrona będzie szczególnie potrzebna i z powodzeniem zastąpi ubezpieczenie grupowe oferowane przez placówkę. Dodatkowo ubezpieczyciel zapewnia świadczenia, których na pewno nie znajdziemy w polisie grupowej – na przykład zwrot kosztów potrzebnych leków, jeśli dziecko zostanie ukąszone przez kleszcza. Z pewnością żadna szkolna polisa nie zapewni także zwrotu kosztów korepetycji – jeśli dziecko opuści w szkole więcej niż siedem dni, dodatkowe lekcje zapewni ubezpieczyciel w ramach pakietu Szybka pomoc dla dziecka. W nagłym wypadku często potrzebny jest także kontakt z lekarzem – dlatego produkt Zdrowie urwisa zapewnia całodobową konsultację telemedyczną oraz zwrot połowy kosztów wizyty u specjalisty, a w ramach pakietu Szybka pomoc dla dziecka nie trzeba będzie nawet iść do apteki – wszystkie leki kupi konsultant ubezpieczyciela i pokryje ich koszt do 250 zł. Ważne jest także to, że dziecko objęte jest ochroną także poza szkołą – jeśli wypadek zdarzy się na przykład na zajęciach karate – ubezpieczyciel także wtedy wypłaci świadczenie. Nie trzeba się też martwić o pobyt w szpitalu – w razie wypadku lub choroby dziecka dostanie ono aż 100 zł świadczenia za każdy dzień, a ubezpieczyciel sfinansuje także łóżko szpitalne dla mamy. 

Kto może skorzystać z oferty i ile kosztuje ubezpieczenie?

Ubezpieczyć można nawet do 10 dzieci jednorazowo, nie ma więc znaczenia, jak duża jest rodzina. Wszystkie dzieci będą też chronione aż do uzyskania pełnoletności. Koszt polisy nie jest natomiast wysoki – polisę można wykupić już za 38 zł rocznie. Oczywiście w takim przypadku zakres ochrony będzie minimalny, dlatego warto dopłacić i korzystać ze wszystkich oferowanych przez ubezpieczyciela świadczeń.

Ubezpieczenie na życie 

The following two tabs change content below.

Karolina Burzyńska

Od 2017 roku redaktor Przewodnika Ubezpieczeniowego. Związana z branżą ubezpieczeniową od kilku lat. Dzięki zamiłowaniu do dziennikarstwa internetowego Poradnik tworzony przez specjalistów nabiera kształtu przyjaznego odbiorcom.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!

ubezpieczenie OC