NNW Dla Dziecka

Dzieci to nasze oczka w głowie. Chcemy dla nich jak najlepiej i zawsze stawiamy je na pierwszym miejscu. Odpowiednia ochrona i zabezpieczenia na wypadek niespodziewanych wypadków to podstawa. Pamiętasz o ochronie swojego dziecka? Bezpieczeństwa naszych dzieci nigdy nie powinniśmy lekceważyć, dlatego nie tylko podczas roku szkolnego musimy pamiętać o ich ochronie i ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Czasem zwykłe, grupowe ubezpieczenie to za mało i może nie obejmować wszystkich możliwych zdarzeń lub co gorsza, suma ubezpieczenia często jest niewystarczająca na pokrycie następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie NNW to zabezpieczenie w przypadku nieszczęśliwych wypadków młodzieży do 26. roku życia, na które mogą liczyć nie tylko w szkole i na uczelni, ale również poza nią. To ochrona Twojego dziecka przed wszystkimi możliwymi wydarzeniami, jak: wyczynowe uprawianie sportu, ukąszenie przez kleszcza, a nawet hejt w internecie.

ankurgupta

Magda Miśkiewicz

Agent Ubezpieczeniowy

Zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych oraz komunikacyjnych. Cierpliwa, komunikatywna, konkretna. Doskonale rozumie potrzeby klientów. Dba o indywidualne dobranie zakresu ochrony.

Adres Email: magda.miskiewicz@tlubezpieczenia.pl
Telefon: 690-027-207

ankurgupta

Hubert Sawadro

Agent Ubezpieczeniowy

Od 2014 roku zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Jego doświadczenie i profesjonalne podejście doceni każdy wymagający klient. Zawsze znajdzie najlepsze rozwiązanie niezależnie od rodzaju ubezpieczenia.

Adres Email: hubert.sawadro@tlubezpieczenia.pl

ankurgupta

Patryk Trzpiot

Agent Ubezpieczeniowy

Zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Energiczny, komunikatywny, lubi pracę z ludźmi. Podczas rozmów z klientami skupia się na ich potrzebach i wymaganiach. Bezpieczeństwo klienta jest dla niego priorytetem.

Adres Email: patryk.trzpiot@tlubezpieczenia.pl

ankurgupta

Dominika Kszczot

Koordynator Zespołu

Obsługa Klienta

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia, ale nie do końca wiesz czego i gdzie szukać to trafiłeś w dobre ręce. Dominika odpowie i zarekomenduje odpowiedni produkt, agenta lub towarzystwo ubezpieczeniowe. Zadba o to, aby każdy klient był doskonale poinformowany i ostatecznie znalazł ochronę, jakiej naprawdę potrzebuje.

Adres Email: dominika.kszczot@morequality.pl
Telefon: 690-027-220

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!