Ogólne

Polisa Nadziei – polisa OC/AC, dzięki której każdy może pomóc

Fundacja Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową już od trzydziestu lat pomaga dzieciom chorym na raka. Wiemy, że nie każdy może wspomóc jej działanie, ale znaleźliśmy na to sposób. Już od dziś, dzięki akcji Polisa Nadziei, możesz zagwarantować potrzebne środki na leczenie małych pacjentów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Główną misją organizacji jest wsparcie najmłodszych osób chorujących na nowotwór. Pomoc kierowana jest do pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – Przylądek Nadziei. Jest to największy w Polsce ośrodek zajmujący się przeprowadzaniem przeszczepów u dzieci. Przyjeżdżają tu pacjenci z całego kraju i dzięki wsparciu, jakie zapewnia klinika, wielu z nich odzyskuje zdrowie. Jednak wciąż potrzebne są ogromne środki finansowe, które zapewnią funkcjonowanie placówki. Pieniądze darczyńców przeznaczone są przede wszystkim na:

  • nierefundowane leki niezbędne do odzyskania zdrowia,
  • zabiegi rehabilitacyjne,
  • sprzęt medyczny, na którego zakup nie wszyscy rodzice mogą sobie pozwolić,
  • wsparcie badań naukowych, które zwiększają szanse na postawienie właściwej diagnozy i podjęcie skutecznego leczenia.

Warto także wspomnieć, że dodatkową działalnością fundacji jest prowadzenie Kliniki Mentalnej. Jej pracownicy oferują coś, o czym w trudnej i nierównej walce o zdrowie dziecka często zapominamy – mianowicie pomoc psychologiczną zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin oraz personelu medycznego, który codziennie styka się z wieloma trudnymi przypadkami. Prowadzone są zarówno specjalne warsztaty, jak i terapia dla dzieci, podczas której zajęcia z filmu, muzyki czy tańca pomagają poradzić sobie z trudną sytuacją i dostrzec mimo wszystko piękno świata. Dzięki niegasnącej nadziei na lepsze jutro, dzieci podczas choroby nie tracą kontaktu ze światem i często mają już sprecyzowane plany na przyszłość, gdy odzyskują zdrowie.

Czym jest Polisa Nadziei?

Polisa Nadziei została stworzona po to, aby móc jednocześnie wspierać fundację. Decydując się na zakup polisy właśnie u nas można pomóc podopiecznym organizacji. Choć podobne umowy można podpisać w wielu miejscach, warto przy okazji ubezpieczania auta zrobić coś dobrego. Polisa działa w prosty sposób – każdy właściciel samochodu raz w roku musi kupić ubezpieczenie OC. My, współpracując z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, możemy pomóc wybrać najlepszą ofertę, a 6% ceny polisy przekażemy fundacji. W ten sposób korzyści odniosą wszyscy – zarówno mali pacjenci wrocławskiej kliniki, jak i kierowcy, którzy i tak muszą ubezpieczyć swój samochód. Naszym celem jest uświadamianie, że pomaganie jest proste – wystarczą dobre chęci, nie trzeba poświęcać na to czasu ani przeznaczać dodatkowych środków finansowych. Bardzo nam zależy na wsparciu fundacji, dlatego zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstała okazja do tego, żeby nie tylko raz w roku oddać 1% podatku dla fundacji – Polisa Nadziei pozwala pomagać cały rok.

Jak kupić ubezpieczenie Polisa Nadziei?

Decyzja o tym, czy wybrać takie ubezpieczenie, jest prosta. Ale aby zrealizować postanowienie trzeba wiedzieć, jak kupić Polisę Nadziei. W tym celu wystarczy wejść na naszą stronę: www.przewodnikubezpieczeniowy.pl  i zadzwonić na podany na niej numer, który pozwoli połączyć się z konsultantem. Alternatywą jest wypełnienie dostępnego na stronie formularza, w którym wystarczy podać najważniejsze dane, a nasz doradca sam oddzwoni najszybciej jak to możliwe. Dzięki takiemu rozwiązaniu zakup polisy trwa krótko i nie wymaga wychodzenia z domu, a kontakt z naszymi konsultantami to gwarancja wyboru najlepszego ubezpieczenia. Jeśli zatem kupując obowiązkową polisę można wesprzeć potrzebujących, czemu nie skorzystać z tej możliwości? Chęć niesienia pomocy to najwspanialsze, co można ofiarować drugiemu człowiekowi. Stwarzamy możliwość czynienia dobra bez konieczności posiadania na ten cel specjalnego budżetu. Z całego serca zapraszamy do wsparcia naszej akcji!

The following two tabs change content below.

Karolina Burzyńska

Od 2017 roku redaktor Przewodnika Ubezpieczeniowego. Związana z branżą ubezpieczeniową od kilku lat. Dzięki zamiłowaniu do dziennikarstwa internetowego Poradnik tworzony przez specjalistów nabiera kształtu przyjaznego odbiorcom.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!

ubezpieczenie OC