Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie direct: idealne rozwiązanie na czas pandemii.

Ubezpieczenie direct: idealne rozwiązanie na czas pandemii. Od czasów pandemii wiele firm i działalności przeniosło się do świata online. Coraz mniej kupujemy stacjonarnie, a coraz więcej bezpośrednio przez internet. Wielu osobom spodobało się takie rozwiązanie i nawet po zniesieniu obostrzeń wolą dokonywać wyborów i płatności przez internet. Nie inaczej dzieje się z ubezpieczeniami. Większość ubezpieczeń można kupić całkowicie online. Nie oznacza to, że wyboru polisy oraz jej zakresu musimy dokonywać zupełnie sami. Z pomocą przychodzą nam porównywarki ubezpieczeń oraz agenci, którzy są w stanie dobrać dla nas ubezpieczenie dzięki rozmowie telefonicznej.

Ubezpieczenie direct w czasie pandemii

Jeszcze przed pandemią duża część obsługi klienta obywała się elektronicznie. Od przesyłania skanów dokumentów i zdjęć, po elektroniczne podpisy i internetowe płatności. Ubezpieczenia direct nie są dla nas niczym nowym, a w czasie pandemii większa ilość osób zaczęła korzystać z tego typu rozwiązań. Ponadto na rynku internetowym występuje większa konkurencja, przez co mamy dostęp do wyboru spośród kilkunastu polis i agencji ubezpieczeniowych.

Rola agentów przy ubezpieczeniu direct

Dokonując zakupu polisy przez internet chcemy zapoznać się ze wszystkimi możliwościami i opcjami dostępnymi na rynku. W tej kwestii pomogą nam doświadczeni agenci, których warto poradzić się przed zakupem ubezpieczenia. Z agentem można skontaktować się, zostawiając swoje dane w formularzu kontaktowym (CTA) lub kontaktując się z nim telefonicznie. Podczas rozmowy należy powiedzieć, jakiego ubezpieczenia szukamy i na jakich opcjach nam zależy. Dzięki temu doświadczony agent będzie mógł przygotować polisę dostosowaną pod indywidualne polisy klienta i zaproponuje mu najkorzystniejsze rozwiązania dostępne w ofercie. Będzie mógł również porównać ubezpieczenie w kilkunastu Towarzystwach Ubezpieczeniowych, dając nam gwarancję najtańszej i najlepszej polisy.

Ubezpieczenie direct przed koronawirusem

W czasie pandemii powstał specjalny produkt ubezpieczeniowy. Dla osób, które chcą zabezpieczyć się przed skutkami zachorowania na COVID-19 istnieje możliwość zakupu dodatkowego pakietu ochrony. Takie ubezpieczenie obejmuje śmierć ubezpieczonego, pobyt w szpitalu z powodu choroby, rekonwalescencję i pobyt w sanatorium po przebyciu choroby, a nawet OIOM/OIT.

Czy dodatkowe ubezpieczenie przed koronawirusem jest potrzebne?

Ubezpieczenie od następstw zachorowania na COVID-19 jest bardzo popularnym produktem przy zakupie polis turystycznych. Czy mając ubezpieczenie na życie trzeba dodatkowo wykupywać taką ochronę? Standardowe ubezpieczenie na życie nie zawiera wykluczenia braku wypłaty świadczenia w przypadku śmierci lub pobytu w szpitalu wskutek zachorowania na koronawirusa. Różnicę widać natomiast przy ubezpieczeniach od poważnego zachorowania, w których lista chorób jest ściśle sprecyzowana i często nie zawiera koronawirusa.

Ubezpieczając się na życie warto wybrać szeroką ochronę i upewnić się, że nasze ubezpieczenie obejmie również skutki zachorowania na COVID-19. Ubezpieczenie direct jest wygodną i szybką opcją, która pozwala na zakup ubezpieczenia oraz profesjonalną i fachową pomoc ze strony agenta.

Szukasz ubezpieczenia lub chcesz upewnić się, że Twoja polisa jest wystarczająca i dobrze ochroni Cię przed wszystkimi zdarzeniami losowymi? Sprawdź to, zostawiając nam dane kontaktowe lub bezpośrednio kontaktując się z naszym agentem.

The following two tabs change content below.

Adriana

Ostatnie wpisy Adriana (zobacz wszystkie)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!