Zadzwoń teraz:
Ogólne

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa – konkurs 2018

Co roku firmy ubezpieczeniowe konkurują ze sobą w różnych przestrzeniach. Jeden z konkursów organizuje Gazeta Bankowa – towarzystwa walczą w nim o tytuł Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa. Kto wygrał w tym roku?

Przyjazna firma ubezpieczeniowa

Nowe technologie rewolucjonizują rynek, wpływają także na ten ubezpieczeniowy. Coraz więcej polis dostępnych jest w systemie direct– a więc możliwych do kupienia przez Internet, bez wychodzenia z domu. Ale nowe możliwości pozwalają także szybciej i dokładniej ocenić ryzyko. Dzięki temu więcej osób może liczyć na atrakcyjny koszt ubezpieczenia, a także szybciej porównać oferty wielu firm. Formularze dostępne on-line nie zastąpią oczywiście kontaktu z agentem, który podczas spotkania czy też rozmowy telefonicznej wyjaśni klientowi wszystkie zawiłości dotyczące polisy i wytłumaczy terminy pojawiające się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), ale znacznie przyspieszają zdobycie potrzebnych danych i wybór oferty, która niejednokrotnie jest zobowiązaniem finansowym na wiele lat. Konkursy organizowane przez Gazetę Bankową mają na celu wyłonienie tej firmy, która w minionym roku najlepiej radziła sobie ze wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań, a przy tym pozostała przyjazna klientowi.

Tytuł Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa

Oficjalne ogłoszenie wyników tegorocznego konkursu nastąpi w styczniowym wydaniu gazety. Wiemy już jednak, że nagrodzone zostały towarzystwa:

  • PZU

Firma ubezpieczeniowa z ogromną tradycją zdobyła już wiele tytułów, została wyróżniona i tym razem.

  • Nationale-Nederlanden

Istniejąca na polskim rynku holenderska firma ubezpieczeniowa również w tym roku została dostrzeżona i nagrodzona – oznacza to, że jej produkty są nowoczesne, dostosowane do współczesnych możliwości, a jednak zachowano dbałość o komfort konsumenta.

  • Aviva

Duże doświadczenie tego ubezpieczyciela także zostało dostrzeżone – Gazeta Bankowa narodziła je w konkursie organizowanym w tym roku.

  • Zwycięzca

Zwycięzcą konkursu, otrzymującym tytuł Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2018,otrzymało natomiast towarzystwo ubezpieczeniowe AXA.

ubezpieczenie OC

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa – konkurs 2018
3.7 (73.33%) 3 glos[y]
The following two tabs change content below.
Karolina Burzyńska

Karolina Burzyńska

Od 2017 roku redaktor Przewodnika Ubezpieczeniowego. Związana z branżą ubezpieczeniową od kilku lat. Dzięki zamiłowaniu do dziennikarstwa internetowego Poradnik tworzony przez specjalistów nabiera kształtu przyjaznego odbiorcom.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!