Zadzwoń teraz:

Redakcja

Redakcja Przewodnika Ubezpieczeniowego to zarówno specjaliści do spraw ubezpieczeń, jak i dziennikarze oraz redaktorzy. Wspólnie tworzymy poradnik, który ma pomóc w wyborze najlepszej polisy. Staramy się, aby nasi czytelnicy znaleźli tanie ubezpieczenia, które mimo niskiej ceny zagwarantują im skuteczną ochronę.

Jeśli szukasz polisy, przeczytaj nasze artykuły i dowiedz się, jak zadbać o bezpieczeństwo i nie przepłacać!

Specjalista ds. ubezpieczeń

Tomasz Litke
Specjalista ds. ubezpieczeń
Wciąż poszukuje nowych rozwiązań, które pomogą klientom znaleźć najlepszą ofertę. Wspiera także agentów ubezpieczeniowych organizując szkolenia i dzieląc się swoją wiedzą. W wolnych chwilach pisze artykuły dla Poradnika, dzięki którym łatwiej odnaleźć się w świecie ubezpieczeń.

Specjalista ds. ubezpieczeń

Małgorzata Stępień
Specjalista ds. ubezpieczeń
Posiada ogromne doświadczenie w obsłudze klienta. Współtworząc Przewodnik Ubezpieczeniowy dzieli się swoją wiedzą zdobytą w agencjach ubezpieczeniowych.

Redaktor ubezpieczeń

Karolina Burzyńska
Redaktor
Związana z branżą ubezpieczeniową od kilku lat. Dzięki zamiłowaniu do dziennikarstwa internetowego Poradnik tworzony przez specjalistów nabiera kształtu przyjaznego odbiorcom.

Przewodnik Ubezpieczeniowy redakcja

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!