Zadzwoń teraz:

Redakcja

Redakcja Przewodnika Ubezpieczeniowego to zarówno specjaliści do spraw ubezpieczeń, jak i dziennikarze oraz redaktorzy. Wspólnie tworzymy poradnik, który ma pomóc w wyborze najlepszej polisy. Staramy się, aby nasi czytelnicy znaleźli tanie ubezpieczenia, które mimo niskiej ceny zagwarantują im skuteczną ochronę.

Jeśli szukasz polisy, przeczytaj nasze artykuły i dowiedz się, jak zadbać o bezpieczeństwo i nie przepłacać!

Tomasz Litke

Specjalista ds. ubezpieczeń

Wciąż poszukuje nowych rozwiązań, które pomogą klientom znaleźć najlepszą ofertę. Wspiera także agentów ubezpieczeniowych organizując szkolenia i dzieląc się swoją wiedzą. W wolnych chwilach pisze artykuły dla Poradnika, dzięki którym łatwiej odnaleźć się w świecie ubezpieczeń.

Małgorzata Stępień

Specjalista ds. ubezpieczeń

Ma na koncie setki sprzedanych polis ubezpieczeniowych. Posiada ogromne doświadczenie w obsłudze klienta. Współtworząc Poradnik Przewodnika Ubezpieczeniowego dzieli się swoją wiedzą zdobytą w agencjach ubezpieczeniowych.

Karolina Burzyńska

Redaktor

Od 2017 roku redaktor Przewodnika Ubezpieczeniowego. Związana z branżą ubezpieczeniową od kilku lat. Dzięki zamiłowaniu do dziennikarstwa internetowego Poradnik tworzony przez specjalistów nabiera kształtu przyjaznego odbiorcom.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!