Zadzwoń teraz:

Towarzystwo Ubezpieczeń Goather

Niemieckie Towarzystwo Ubezpieczeń Goather wykupiło w 2012roku wszystkie udziały Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń, istniejącego na rynku od 1990 roku. Od tej pory TUW znany jest wyłącznie pod nazwą Goather. 

 

Połączenie firm okazało się bardzo korzystne i umożliwiło wprowadzenie rozwiązań, które dotychczas nie funkcjonowały w działalności ubezpieczalni. Do najważniejszych można zaliczyć z pewnością uruchomienie nowoczesnego Contact Center, które umożliwia utrzymanie najwyższej jakości obsługi klienta. Ponadto rozwinięto usługi dostępne online – pojawiły się formularze, które można szybko wypełnić i odesłać do firmy bez zbędnych formalności. Dzięki temu można znacznie skrócić czas oczekiwania na reakcję ubezpieczyciela na powstałą szkodę i bezpośrednio likwidować szkody OC. 

 

Struktura

W firmie widać wyraźny podział na część zajmującą się sektorem prywatnym i klientami indywidualnymi – oraz drugą, obsługującą przedsiębiorstwa. Usługi dla klientów korporacyjnych dedykowane są małym i średnim firmom zajmującym się handlem, produkcją oraz usługami. Co ciekawe – Goather oferuje także swoje produkty firmom zajmującym się energetyką odnawialną i fotowoltaiką, a więc przede wszystkim deweloperom i właścicielom firm wiatrowych. Jest to obecnie jedyne na polskim rynku towarzystwo oferujące dedykowane produkty dla tego segmentu. 

 

Produkty

Dla klientów indywidualnych oraz biznesowych oferta firmy obejmuje przede wszystkim: 

  • Ubezpieczenia NNW  
  • Ubezpieczenia majątkowe 
  • Ubezpieczenia na życie 
  • Ochronę zdrowia 
  • Produkty emerytalne 
  • Produkty inwestycyjne 
  • Doradztwo – szczególnie w kwestiach zarządzania rynkiem. 

 

Misja 

Nadrzędnym celem Towarzystwa Ubezpieczeniowego Goather jest – poza objęcie klienta możliwie najbardziej kompleksową ochroną za pomocą wprowadzanych na rynek produktów – także stałe podnoszenie jakości obsługi klienta. Działania rozpoczęte poprzez otwarcie nowoczesnego Contact Center mają swoje odzwierciedlenie w otrzymanych przez firmę nagrodach:  

  • „Gwiazda Obsługi Jakości 2017” 
  • „Turbina Polskiej Gospodarki 2015” 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!