Zadzwoń teraz:

Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROPA

Firma działa na rynku od ponad dwudziestu lat i pretenduje do miana lidera w zakresie innowacji i nowych technologii w branży ubezpieczeniowej. 

Jednym z głównych celów Towarzystwa Ubezpieczeniowego Europa jest stworzenie sieci dystrybucji produktów za pomocą tradycyjnych kanałów jak i wykorzystania nowych możliwości, jakie daję na przykład aplikacje mobilne. Produkty mają być proste w odbiorze dla klienta a ich wybór i obsługa – intuicyjne.  

Cechą charakterystyczną działalności firmy jest współpraca przy sprzedaży ubezpieczeń, jaką zawarła z bankami i instytucjami finansowymi. Ale Towarzystwo ma w pakiecie także szeroką gamę innych produktów, takich jak: 

 

W zakresie ubezpieczeń turystycznych firma oferuje ochronę podczas podróży zagranicznych, obejmującą następstwa nieszczęśliwych wypadków, pokrycie kosztów leczenia a także transportu do kraju. Dostępna jest także polisa gwarantująca całkowity zwrot kosztów podróży w przypadku rezygnacji przed jej rozpoczęciem lub częściowy – jeśli podróż została przerwana. 

Dla osób ubezpieczających nieruchomość firma przygotowała dwa produkty: MyHouse i MyFlat. Obejmują one ochroną zarówno samą nieruchomość jak i jej wyposażenie, do kwoty nawet 1,5mln zł. W opcjach dodatkowych można znaleźć między innymi ubezpieczenie od powodzi, kradzieży – a także pomoc prawnika czy OC w życiu prywatnym. 

Ubezpieczenie na życie, stworzone przez TU Europa to polisa o nazwie MyHealth. Stanowi ona zabezpieczenie na wypadek poważnej choroby, takiej jak zawał serca, udar czy nowotwór złośliwy. Co ciekawe – aby wykupić ochronę ubezpieczyciel nie wymaga przeprowadzenia żadnych dodatkowych badań lekarskich.  

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów powstają nowe produkty, chroniące na przykład wyświetlacz telefonu. Polisa Screenity gwarantuje serwos door-to-door i obejmuje ochroną każde przypadkowe uszkodzenie wyświetlacza. 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!