Zadzwoń teraz:

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Link4

Towarzystwo ubezpieczeniowe istniejące na Polskim rynku od 2003 roku. To stosunkowo niedługo – ale podczas tych kilkunastu lat działalności stworzono kompleksową ofertę ubezpieczeniową obejmującą ubezpieczenia majątkowe zarówno dla klientów indywidualnych – jak i dla firm. Od 2014 roku wchodzi w skład grupy PZU.

Link4 – działalność

Przedsiębiorstwo wyróżnia się na tle innych towarzystw ubezpieczeniowych tym, że jako pierwsze w Polsce dotarło do klientów bezpośrednio – przez Internet, telefon i przy współpracy działających licznie agentów. Taka oferta nazywana jest modelem Direct  i w ślad za Link4 poszły także inne firmy.

Firma weszła na rynek oferując jedynie ubezpieczenia samochodowe – OC i Autocasco. Dziś wśród produktów można znaleźć także:

  • Ubezpieczenie mieszkania
  • Ubezpieczenia turystyczne
  • Ubezpieczenia dla firm

Gama produktów wciąż się powiększa, głównie o nowe polisy dla właścicieli samochodów. W tym zakresie firma wciąż zaskakuje – jako pierwsza wprowadziła na rynek ubezpieczenie, które gwarantuje wypożyczenie samochodu zastępczego nie tylko dla poszkodowanego w wypadku jak ma to miejsce w większości umów – ale także dla sprawcy zdarzenia. 

Link4 – lider w dziedzinie ubezpieczeń samochodów

Mimo szerokiej oferty ubezpieczeń majątkowych, Link4 jest niekwestionowanym liderem rynku motoryzacyjnego. Wciąż poprawiane rozwiązania dla kierowców oferują wiele niespotykanych na rynku produktów i dodatków do podstawowych umów. W ofercie firmy można znaleźć takie propozycje jak:

  • Dwa warianty ubezpieczenia AC – Warsztat, w którym naprawy odbywają się w Autoryzowanych Stacjach Obsługi a jeśli auto jest młodsze niż 5 lat – używane są wyłącznie oryginalne części – oraz Kosztorys – w którym szkoda naprawiana jest gotówkowo, na podstawie wyceny rzeczoznawcy.
  • Oferta Smart Casco – dla posiadaczy samochodów ważących mniej niż 3,5 tony. Jest to rodzaj ubezpieczenia AC ale w wersji uproszczonej – obejmujący tylko część zdarzeń zawartych w standardowym ubezpieczeniu Autocasco. Dzięki temu polisa chroni przed skutkami najbardziej niebezpiecznych zdarzeń, takich jak działanie żywiołów czy kradzież, której najbardziej obawiają się kierowcy – a składka jest nieporównywalnie niższa niż w przypadku pełnego ubezpieczenia AC.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!