Zadzwoń teraz:

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna

Niemieckie Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna działa na polskim rynku od 2001 roku. Historia przedsiębiorstwa w Niemczech to ponad 100 lat działalności, podczas których firma stała się jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rodzimym rynku.  

Działalność i struktura 

Oferta Towarzystwa Ubezpieczeniowego skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W Polsce struktura firmy obejmuje dwie firmy: 

  • SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. 
  • SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A. 

Na podstawową ofertę Towarzystw składają się produkty kompleksowo ubezpieczające życie i zdrowie klientów indywidualnych oraz grupowych – a także szeroka gama ubezpieczeń majątkowych. Firma wyróżniła się stwarzając pierwszą w Polsce ofertę ubezpieczeń zdrowotnych obejmujących swoim zakresem także leczenie szpitalne.  

 

Ubezpieczenia turystyczne 

Osobna grupa produktów Signal Iduna dotyczy ubezpieczeń turystycznych. Skierowane są zarówno do osób podróżujących indywidualnie jak i przedsiębiorstw, zajmujących się organizowaniem wyjazdów turystycznych. Ochrona obejmuje zarówno wszelkie wyjazdy prywatne jak i służbowe, dostępne produkty można wzbogacić o rozszerzenia odpowiednie dla celu podróży. O sukcesie marki na polskim rynku może świadczyć aż osiem milionów polis turystycznych wystawionych w ciągu ostatnich pięciu lat.  

 

Cel, misja i wizja firmy 

Głównym założeniem Signal Iduna jest rozszerzanie kanałów dystrybucji w taki sposób, aby ochrona była łatwo dostępna nie tylko w dużych miastach – ale także docierała do mieszkańców małych miejscowości i wsi. Celem jest stworzenie kompleksowej ochrony obejmującej wszystkie dziedziny życia dla każdej polskiej rodziny. 

 

We take care 

Działalność firmy opiera się na strategii „We take care”, która zakłada indywidualne podejście do każdego klienta, stworzenie poczucia bezpieczeństwa i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom. Filozofia dotyczy również pracowników firmy i partnerów biznesowych. Podnoszenie jakości oferowanych usług i ulepszanie dostępnych produktów zgodnie z potrzebami rynku ma iść w parze z możliwie najwyższą jakością obsługi. 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!