Zadzwoń teraz:

Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA

Firma Uniqa istnieje na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad 15 lat. W 2000 roku przejęła najstarszą firmę ubezpieczeniową w Polsce – ZUiR POLONIA , dzięki temu bogatsza jest o dwudziestopięcioletnie doświadczenie tego ubezpieczyciela.

 

Działalność

UNIQA posiada szeroką ofertę ubezpieczeń we wszystkich sektorach – zajmuje siódme miejsce w rankingu ubezpieczeń majątkowych w Polsce. Nie to jest jednak największym osiągnięciem firmy – bezkonkurencyjnie utrzymuje się na pozycji lidera ubezpieczeń kierowanych do wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni – swoją ofertę kieruje także do mieszkańców. Oferuje także ubezpieczenia komunikacyjne co czyni ofertę kompleksową pod względem ochrony majątku.

 

Mimo wyspecjalizowania się w ubezpieczeniach dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych inne produkty dostępne w ofercie firmy świadczą o jej uniwersalności. Dostępne są bowiem także:

Swoją ofertę firma kieruje do osób prywatnych, małych firm, średnich biznesów a także wielkich przedsiębiorstw przemysłowych.

 

Podczas swojej piętnastoletniej działalności w Polsce UNIQA zdobyła wiele prestiżowych nagród w konkursach dla ubezpieczycieli. Niektóre z nich to:

  • Laur Konsumenta,
  • Dobra Polisa,
  • Wybór konsumenta

 

W ramach firmy UNIQA działa ponad 3000 agentów, którzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami doradczymi wspierają sprzedaż produktów firmy zapewniając najwyższą jakość obsługi klienta.

 

Struktura

Wszystkie spółki należące do Grupy UNIQA w Polsce są częścią międzynarodowego koncernu UNIQA Insurance Group, który ma swoją siedzibę w Austrii, w Wiedniu.

Łącznie na terenie osiemnastu krajów Europy Środkowo – Wschodniej zarejestrowanych jest 40 spółek prowadzących działalność pod wspólną marką UNIQA.

Firma zatrudnia 22 tysiące pracowników (w tym także wyłącznych partnerów) a z szerokiej oferty ubezpieczeniowej skorzystało już ponad dziesięć milionów klientów.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!