Zadzwoń teraz:

Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych

Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych to zbiór ofert na ubezpieczenie oszczędnościowe. Nasi eksperci ubezpieczeniowy przygotowali ten ranking w oparciu o odpowiednie analizy. Dzięki temu, powinieneś znaleźć dla siebie odpowiednia ofertę. A jeżeli potrzebujesz pomocy, to już dziś skontaktuj się z nami!

1.

Axa - Plan Elastyczny

2.

Aviva - Nowa Perspektywa

AVIVA Nowa Perspektywa to ubezpieczenie na życie, dzięki której możesz zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim bliskim. Dodatkowo, masz możliwość długoterminowego gromadzenia oszczędności, np. z myślą o emeryturze. Jest to ubezpieczenie dla tych, którym zależy na kompleksowej ochronie życia oraz zdrowia swojej rodziny.

3.

Nationale Nederlanden - Sposób na Przyszłość

4.

MetLife - Gwarantowana Emerytura+

Gwarantowana Emerytura+ to indywidualne ubezpieczenie rentowe. Po zakończeniu okresu opłacenia składek gwarantuje wypłatę miesięcznych świadczeń w wysokości ustalonej już w trakcie podpisania umowy. Jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą zabezpieczyć się finansowo na czas emerytury.

5.

Allianz - Specjalnie dla Ciebie

6.

Warta - Diamentowa Przyszłość

Czym jest ubezpieczenie oszczędnościowe?

Ubezpieczenie oszczędnościowe to połączenie polisy na życie z możliwością oszczędzania. Przy czym głównym celem tego produktu jest gromadzenie pieniędzy na dowolny cel, co oznacza, że ochrona ubezpieczeniowa jest zminimalizowana.

Tego typu polisa skierowana jest do osób, którym zależy na gromadzeniu pieniędzy, np. na dodatkową emeryturę dla siebie czy na naukę dla dzieci lub ich start w dorosłe życie, a także na zabezpieczeniu najbliższych na wypadek swojej śmierci. Ponadto, o ile w ofercie ubezpieczyciela istnieje taka możliwość, można rozszerzyć ochronę ubezpieczeniową dokupując umowy dodatkowe, np. na wypadek poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu czy na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie oszczędnościowe to polisa terminowa, zawierana na określony czas. Pieniądze mogą zostać wypłacone w następujących okolicznościach:

  • w przypadku śmierci ubezpieczonego w czasie trwania umowy,
  • na koniec okresu ubezpieczenia określonego w polisie,
  • przy rozwiązaniu umowy w trakcie jej trwania.

Decydując się na taką formę zabezpieczenia siebie i przyszłości swojej i bliskich należy zwrócić uwagę na ważne aspekty ubezpieczenia:

  • czy jest możliwość zawarcia umów dodatkowych,
  • jakie są wyłączenia w polisie, czyli kiedy ubezpieczyciel może nie wypłacić świadczenia,
  • czy jest możliwość wyboru funduszy inwestycyjnych i dokonywania zmian w już zawartej umowie.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!