O nas

Przewodnikubezpieczeniowy.pl to poradnik internetowy, którego twórcą jest zespół ludzi specjalizujących się w branży ubezpieczeniowej.

W tym serwisie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania podczas wyboru polisy. Chcemy przekazać Ci rady oraz przestrzec Cię przed błędami, które popełniają inni klienci. Nasi eksperci dzielą się swoimi spostrzeżeniami i publikują aktualne analizy produktów, dzięki którym poznajesz ich wady oraz zalety. Dla Ciebie wyszukujemy najlepsze oferty oraz je porównujemy.

Naszym celem jest idealne dopasowanie polisy do Twoich potrzeb. Zależy nam na świadomym zakupie klientów, którzy będą wiedzieli na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru ubezpieczenia.

Wiemy, że to czego szukasz, to klarowne wskazówki, dzięki którym wybierzesz najlepiej. Zostań naszym czytelnikiem, pomożemy Ci zrozumieć zasady zakupu ubezpieczenia on-line oraz wesprzemy Cię w przygotowaniu przed bezpośrednim spotkaniem z agentem ubezpieczeniowym.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!