Zadzwoń teraz:

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aegon

Grupa Aegon składa się z czterech podmiotów, których oferty składają się na kompleksową ochronę interesów finansowych klientów w każdym wieku – i w każdej sytuacji. W skład grupy wchodzą: 

  • Aegon  Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.. 

Istniejące w Polsce od 1999 roku ale dopiero po przejęciu firmy przez holenderskiego inwestora znane pod obecną nazwą. Oferta obejmuje długoterminowe programy o funkcji ochronno–inwestycyjnej dostępne w ramach umów ubezpieczeń na życie. 

  • Aegon  Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.  

Przedsiębiorstwo powołane aby zarządzać Otwartym Funduszem Emerytalnym, należącym do filaru systemu ubezpieczeń społecznych. Dzięki korzystaniu z oferty można zapewnić sobie spokój finansowy w dojrzałym wieku. 

  • Aegon  Ubezpieczenia Majątkowe  

Pełna nazwa firmy, oferującej na terenie Polski rozliczne ubezpieczenia majątkowe to Aegon Magyarország Általános Biztosító Spółka Akcyjna Oddział w Polsce.  

  • Aegon Services Sp. z o.o.  

Spółka zajmuje się wsparciem, rozwojem oraz wspieraniem działalności sprzedażowych wszystkich firm należących do grupy Aegon w Polsce. 

 

Dystrybucja produktów 

Aegon posiada sieć własnych biur regionalnych ale oferowane produkty dostępne są także za pośrednictwem agentów, multiagentów, placówek bankowych oraz współpracujących z grupą multiagencji. Niektóre produkty, jak na przykład ubezpieczenia majątkowe – dostępne są w sprzedaży internetowej. Istnieje także możliwość telefonicznego kontaktu z doradcą oraz zamówienie spotkania z agentem. 

Produkty 

W ofercie spółek wchodzących w skład grupy Aegon można znaleźć: 

  • Polisy na życie 
  • Ubezpieczenia zdrowotne 
  • Ubezpieczenia majątkowe, w skład których wchodzi ubezpieczenie nieruchomości oraz OC w życiu prywatnym 
  • Produkty inwestycyjne 
  • Aegon Otwarty Fundusz Emerytalny 
  • Program finansowania studiów, zabezpieczający przyszłość dzieci. 

 

Firma jest bardzo przyjazna klientom i na każdym etapie wyboru odpowiedniej polisy klient może liczyć na wsparcie zarówno online jak i poprzez rozmowy telefoniczne z konsultantami. Na połączenie nie trzeba długo czekać a opinie o poziomie obsługi są dobre. Jedynym minusem jest dość długi czas oczekiwania na połączenie spowodowany ustawowym obowiązkiem udzielania informacji na temat przetwarzania danych osobowych.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Zawarte są w nim informacje odnośnie proponowanych polis, które obecnie są najbardziej aktualnymi newsami na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia?

Pozwól nam na indywidualny dobór polisy do Twoich potrzeb. Pomogą Ci nasi eksperci!